Primera Division

Real z bankructwem po zwycięstwie Clásico

Zaledwie tydzień po prestiżowym zwycięstwie Realu Madryt w Clásico, rodzina królewska ma flopa przeciwko Betis. Królowie nie mogą odzyskać najwyższego miejsca w rankingach.

Tydzień po zwycięstwie Clasico nad FC Barcelona, hiszpańscy rekordziści Real Madryt stracili prowadzenie w La Liga. Real Madryt zaskakująco przegrał 2-1 (1-1) z Betis Sevilla w pierwszej jedenastce z międzynarodowym Toni Kroos. Obrońca Betis Sidnei (40.) zapewnił prowadzenie dla strony głównej przed Karimem Benzema (45.+3) wyrównanym po karze.

W końcu to właśnie były zawodnik Barca Cristian Tello (82.) wszystkich ludzi sprawił, że zwycięstwo było idealne dla underdoga.

Prawdziwy żartobliwy ołów w Sewilli
W drugiej połowie Brazylijczyk Vinicius Junior uderzył tylko w poprzeczkę (70.) dla Realu przed 51.521 widzami.

Ponieważ Barca wygrał już wczoraj 1-0 z Real Sociedad dzięki Lionelowi Messi, Katalończycy plasują się teraz dwa punkty przed Royalem. Wygrałbym, gdyby Real znowu przeszedł obok Barki. (stół La Liga)

Kroos, który jak wielu jego kolegów z drużyny nie mógł kontynuować swojego mocnego występu z poprzedniego tygodnia, został zastąpiony w 69. minucie.