Premier League

Arsenał przegapił skok na czwarte miejsce

FC Arsenal przegapił skok na czwarte miejsce w Premier League ze zwycięstwem nad Leicester City. Gunners ponieśli 0-1 (0-0)stratę w swoim meczu z Leicester City. Jamie Vardy, który gra

w Leicester od ośmiu lat i został wymieniony po godzinie, wygrał mecz w 80. minucie.

Wcześniej szef obrony Arsenału David Luiz musiał zostać zastąpiony rannym po 49 minutach, po co przybył Shkodran Mustafi. W międzyczasie, wiodący FC Everton zebrał pierwszą porażkę sezonu 0-2 w Southampton i musiał zdobyć punkty dla miasta rywala Liverpool w tabeli. Reds, którzy

musieli zrezygnować z rannego Virgil van Dijk na tygodnie, zdobył 0-1 deficyt przeciwko Sheffield United dzień wcześniej strzelając gole Roberto Firmino (41st) i Diogo Jota (64th) i zdobył czwarte zwycięstwo w sezonie.