Liga Europy

Lizbona – Frankfurt: Najważniejsze momenty pierwszego etapu ćwierćfinałów

Europa League: Lisbon - Frankfurt: The highlights of the first leg of the quarter finals

Eintracht Frankfurt przegrał 4-2 z Benficą Lizboną w pierwszym etapie ćwierćfinału Ligi Europejskiej. Tutaj można znaleźć najważniejsze punkty gry w filmie.

Zamknij darmowy miesiąc próbny DAZN i śledź powrotny mecz pomiędzy Frankfurtem i Lizboną na żywo!

SGE rozegrało swój pierwszy międzynarodowy ćwierćfinał od 1995 roku. Fakt, że drużyna trenera Adi Hüttera odnosi takie sukcesy w Europie, jest nie tylko przyjemnością dla własnych kibiców, ale także dla niemieckiej piłki nożnej w ogóle. Ostatecznie Frankfurt jest ostatnim reprezentantem Bundesligi na arenie międzynarodowej.

Jednak Hesjanie mają trudne zadanie przed klatką piersiową w drugim etapie: Benfica wygrała pierwszy etap w Lizbonie 4:2, Eintracht zagrał prawie 70 minut krócej po czerwonej kartce dla Ndickiej.

Mecz Benficy Lisbon i Eintrachtu Frankfurt był transmitowany nie tylko przez RTL, ale także na żywo przez DAZN. Usługa strumieniowa zabezpieczyła prawa do wszystkich 205 meczów Ligi Europejskiej UEFA i umieszcza najważniejsze wydarzenia na swojej stronie 40 minut po ostatecznym gwizdku. Od godz. 0:00 można również znaleźć klipy na SOCCERSCORE, z których można je pobrać za darmo.

DAZN jest bezpłatny przez pierwszy miesiąc. Następnie, 9,99 euro jest płatne co miesiąc, przy czym nie tylko Liga Europa jest w programie, ale także wybrane mecze Ligi Mistrzów i innych czołowych lig świata piłki nożnej. Ponadto istnieje wiele materiałów na żywo z USA: sport, sporty motorowe, tenis, rzutki i Co.

Z Benfica, Frankfurt spotkał dziś wieczorem silnego przeciwnika. Ale przy odrobinie więcej szczęścia i koncentracji lepsza pozycja startowa dla drugiego etapu w ciągu jednego tygodnia byłaby możliwa. W pierwszej połowie, Portugalczycy ukarali dwa nieuwagi w obronie Eintracht z celami do 1-0 i 2-1.

Po wznowieniu gry Hesjanie mieli dziesięć minut roli i nagle byli w tyle o 1:4 – również dlatego, że 19-letni Joao Felix złapał 1a wieczór (trzy bramki, jeden szablon). Ale w imieniu drużyny Bundesligi mówi to, że mimo tego, że w 72. minucie do 2:4 – a nawet na nim – znalazł się w gorszej sytuacji i miał strzelić jeszcze jedną bramkę.

W drugim etapie, zasada bramek na wyjeździe oznacza, że Eintracht będzie zadowolony z wygranej 2-0, a wygrana 3-1 wystarczy, aby dostać się do półfinału Ligi Europejskiej.