Connect with us

Premier League

Rana Alissona przyćmiła spektakl otwarcia Liverpoolu.

Premier League: Alisson injury overshadows Liverpool's opening spectacle

Menedżer drużyny Jürgen Klopp i angielscy wicemistrzowie FC Liverpool rozpoczęli nowy sezon Premier League z wyraźnym zwycięstwem 4-1 nad Norwich City. Mecz został przyćmiony przez kontuzję bramkarza Liverpoolu, Alissona.

Właściciel Liverpoolu Alisson musiał zostać zastąpiony w pierwszym biegu z powodu kontuzji, a Adrian, który podpisał kontrakt dopiero w poniedziałek, zadebiutował na czerwonym torze. Pierwsze oznaki to prawdopodobnie kontuzja kolana Alissona.

Własny gol od Granta Hanleya (7. miejsce) sprawił, że Norwich został wcześnie odsunięty w tyle. Superstar Mohamed Salah (19.), Virgil van Dijk (28.) po zakręcie i bohater Ligi Mistrzów Divock Origi (42.) podjęli decyzję przed przerwą w połowie meczu.

W drugiej połowie, były Schalker Teemu Pukki (64.) strzelił honorowego gola dla Wysp Kanaryjskich, po tym jak Liverpool przegapił wcześniej inne duże szanse.

Goalkeeper Ralf Fährmann, który przeniósł się na pożyczkę z Royal Blues do Norwich, siedział na ławce przez cały mecz.

Obrona mistrza Manchester City rozegra swój pierwszy mecz ligowy na West Ham United w sobotę (13.30 w SOCCERSCORE live ticker).