Premier League

Podwójne opakowanie! Arnautovic zatonięcie Hasenhüttls Southampton

Premier League: Double pack! Arnautovic sinking Hasenhüttls Southampton

Marko Arnautovic dał West Ham United zwycięstwo domowe z FC Southampton w Premier League. Zawodnik drużyny ÖFB zdobył podwójną paczkę z drużyną trenera Ralpha Hasenhüttla w meczu 3-0.

Po pierwsze, 30-latek wygrał z dwoma obrońcami po mocnym podaniu od kapitana Marka Noble’a i przeskoczył na sucho obok Frasera Forstera.

W drugiej połowie Arnautovic był na miejscu w 69. minucie, kiedy to Forster niestety odchylił lewy tył Arthura Masuaku. Arnautovic musiał tylko zdekolować z około jednego metra.

Ryan Frederichs uzyskał w 72. minucie ostateczny wynik 3-0. Arnautovic strzelił dziewiątą i dziesiątą bramkę w 29. obowiązkowym meczu sezonu. Po raz ostatni strzelił dwa razy w jednym meczu pod koniec marca 2018 roku. Arnautovic strzelił również dwie bramki w tym samym czasie, z FC Southampton na tej samej pozycji co w sobotę.