Liga Mistrzów

Triplepack! Pavlovic strzela w CL-Quali.

Champions League: Triplepack! Pavlovic shoots in CL-Quali

W sobotę Andrija Pavlovic samodzielnie zapewnił sobie zwycięstwo dla swojego nowego klubu APOEL Nikosia. W drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, pożyczka SK Rapid Wien zdobyła trzy punkty przeciwko Sutjesce (Czarnogóra).

Po raz pierwszy Pavlovic użył urządzenia do odkurzania w 13. minucie. Zaledwie 12 minut później, po wspaniałej pomocy od Al-Tamariego, strzelił singla przed bramką. Po przerwie uzyskał ostateczny wynik 3:0 w 66. minucie z Fersler.

APOEL wygrał z wynikiem 4:0 i w 3. rundzie kwalifikacyjnej zmierzy się z Dundalk (Irlandia) lub Qarabag (Azerbejdżan).

Na początku lipca Rapid Pavlovic pożyczył go Cypryjczykom. APOEL ma opcję zakupu po roku. Mówi się, że 25-letni Serb zwrócił na siebie uwagę w treningach głównie z powodu swojej negatywnej mentalności. Latem 2018 roku Hütteldorfer Pavlovic podpisał kontrakt z FC Copenhagen na 1,3 mln euro.

Pierwszy etap: 0:1. Cluj kontynuuje z ogólnym wynikiem 3:2.

Pierwszy etap: 0:5. Celtic kontynuuje z ogólnym wynikiem 7:0.

Pierwszy etap: 1:0. Nikozja kontynuuje z ogólnym wynikiem 4:0. Uwaga: Szybka pożyczka Andrija Pavlovic zdobyła wszystkie trzy bramki.