примера-дивисион

Десет Леверкузени губят в Прага.

Футболистът от Федералната футболна лига Байер Леверкузен претърпя неуспех въпреки бойното си представяне в Лига Европа.

Веркелсеф, който загуби почти 70 минути от Карим Белараби (22 – ри) след ранен червен картон, загуби с 0: 1 (0: 0) от чешката шампионка Славия Прага. Жокерът Петер Олайинка (80 – и) шокира Байер с поставен хедър във финалната фаза.

„Разбира се, усложнихме живота си с Червената карта. Не сме позволили много шансове. Но целта беше ненужна. Жалко, че не излезе 0: 0 или 1: 1 „, каза Байер – пазачът Лукас Храдеки, който парира специално създаден фал метър в 65 – ата минута на“ Нитро „.

Една седмица след победата с 6 -2 срещу OGC Nice, треньорът на Байер Питър Бош не беше на разположение на редица играчи в бившия капитан Ларс Бендер (проблеми с врата), напред Патрик Шик (разкъсване на мускулните влакна), Сантяго Ариас (фрактура на фибулата), Паулиньо (рехабилитация след разкъсване на кръстната връзка), капитан Чарлз Арангуиз (проблеми с ахилесовото сухожилие) и в краткосрочен план Екзекуил Паласиос.

„Паласиос е болен, но не се притеснявайте, той няма корона – той беше тестван вчера и днес ,“ каза холандският треньор в сряда.
Маркъс Рашфорд грабна топката под мишницата си като трофей и излезе от Олд Трафорд с широка усмивка. Три гола само за 30 минути бяха впечатляващото представяне на младата английска звезда в равенството от 5 -0 (1 -0) на Манчестър Юнайтед в Шампионската лига срещу голмайстора

на Бундеслигата РБ Лайпциг. Беше специална вечер за специален футболен професионалист, който не загуби скромността си дори в момента на успеха. Той не искаше да бъде център на вниманието, „става въпрос само за отбора и победата ,“ каза Рашфорд в“ DAZN

„. Едва в 63 – тата минута 22 – годишният нападател бе сменен. До сигнала той бе победил Лайпциг почти сам с головете си (74 – о/78 – о/90 – о /+2). „Маркъс Рашфорд превърна три шанса в три гола. Той е добър играч, знаехме това и преди ,“ каза треньорът на RB Джулиан Нейгълсман с признателност.

Рашфорд е много повече от добър кикър. Социалната му ангажираност е образцова. Фактът, че по – бедните деца се хранят, вероятно е още по – важен за него от целите или титлите. Rashford изпрати отворено писмо до правителството, наред с други неща, за да се гарантира, че безплатни обеди бяха раздадени на нуждаещите се деца по време на лятната ваканция на Англия.

Парламентът обаче не иска да продължи действията за 120 милиона британски лири. Особено сега, когато втората вълна от корони удря най – бедните в страната с пълна сила. Медийният отговор на решението е опустошителен, особено премиерът Борис Джонсън е подложен на критики.
Париж Сен Жермен ще се откаже от Неймар в мача от Шампионската лига в РБ Лайпциг следващата сряда (21 ч.), съобщиха френските медии.

Бразилската звезда е аут поради контузия на бедрото както за мача в събота в лигата на ФК Нант, така и срещу Лайпциг, съобщи „RMC Sport „. 28 – годишният също ще отсъства от мача за точки срещу Рен на 7 ноември, последван от международна пауза.

Треньорът на ПСГ Томас Тухел замени Неймар в 26 – ата минута от победата на ПСГ с 2: 0 в сряда в мача от Шампионската лига с Басакшехир Истанбул и определи това като предпазна мярка. Тухел спомена аддукторите като причина за неприятното усещане с Неймар и изрази надежда, че нападателят няма да пострада.