висша-лига

„Немският дявол не е толкова ужасен“

Der Spiegel: „Санчо изкупува BVB. Те контролираха играта, едвам допускаха шансове, но под атака? Борусия Дортмунд се бореше срещу Зенит. Нервната сила на Джадон Санчо помогна на BVB да спечели. И това беше важно.“

ИЗОБРАЖЕНИЕ :“ Закъснелите цели компенсират ревящите BVB треньори. Санчо и Хааланд спасиха годишнината на Фавр. Ако играчите му бяха направили толкова залози на терена, колкото той на линията …! Люсиен Фавр (62) и БВБ страдат в 100 – та Задължителен мач на пейката на Дортмунд 2 -0 срещу Санкт

Петербург, но пропуска много, както и в началната обиколка на Лацио Рим (1 -3). „WAZ :“ Работа победа срещу зенит. За дълго време, BVB си отхапа зъбите в защита на Зенит. Благодарение на Джадон Санчо и Ерлинг Хааланд Дортмунд все още може да спечели.“

Ruhr Nachrichten: Sancho und Haaland retten ideenlosen BVB. Борусия Дортмунд отбелязва първите три точки в Шампионската лига с 2: 0 срещу Санкт Петербург – разочарована игриво, но почти през цялото разстояние. Къде всъщност стои BVB? “
Треньорът Томас Тухел от Париж Сен Жермен също се надява на бързо завръщане на своята суперзвезда Неймар с оглед на следващия мач от Шампионската лига в РБ Лайпциг.

Замяната на бразилеца в играта в Басакшехир беше предпазна мярка, каза германският треньор след 2: 0. Това са аддукторите. Имаше неприятно предчувствие. Надявам се, че не е контузия.

„Неймар вече беше напуснал терена в 26 – та минута. Новакът Моисей Кийн си осигури победа през второто полувреме с два гола. Следователно PSG и RB имат три точки.

Следващата сряда ще има директна среща в Лайпциг, което е и новото издание на полуфинала. През август PSG спечели финалния турнир в Лисабон с 3 -0.