Primera Division

Messi i Dembélé wykończenie Juve – Morata pech

Bez gwiazdy Cristiano Ronaldo Juventus Turyn przegrał najlepszy mecz Ligi Mistrzów przeciwko FC Barcelona.

Włoski mistrz piłki nożnej przegrał 0-2 (0-1) z Katalończykami w środę wieczorem i zdobył pierwszą porażkę w drugim dniu meczu, podczas gdy Lionel Messi & Co. Wyniki dla Barça to Ousmane Dembelé (14 minuta) i Lionel Messi (

90 minuta/faul meter). Drużyna macierzysta miała pecha trzy razy, którzy nie zostali rozpoznani przez Alvaro Morata trzy bramki ze względu na pozycję offside. W drugiej grze grupowej Dynamo Kijów i Ferencváros Budapeszt podzielili się 2-2 (2-0).

Ronaldo nie był w oddziale po infekcji koronawirusem. Oczywiste jest, że brakowało oczekiwanego negatywnego wyniku, nawet jeśli Ronaldo ogłosił na Instagramie w środę: „Czuj się dobrze i zdrowo. Forze Juve!” Pod tym wpisem Ronaldo opublikował doniesienia medialne, które również udokumentowały to odpowiednimi zrzutami ekranu, kolejny komentarz, w którym nazwał tzw. testy PCR „bzdurą”.