Liga Mistrzów

Speedster w finale: O to w tym wszystkim chodzi.

Champions League: Speedster in the final: That's what it's all about

W 18-minucie, blondynka i półnagi speedster nagle wbiegli na trawę, a finał Ligi Mistrzów został na krótko przerwany.

Finał Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenham i Liverpool FC na stadionie Atletico Wanda Metropolitano w Madrycie został na krótko przerwany przez speedstera w 18 minucie. Blondynka, ubrana tylko w czarny strój kąpielowy, została złapana w środkowym kole przez dwie teczki i natychmiast wyprowadzona z trawnika.

Hasło „Vitaly Uncensored” zostało umieszczone na kostiumie kąpielowym kobiety. Z nim oczywiście promowała stronę internetową pokazującą filmy erotyczne i nagie figle na swojej platformie.

Speedster nazywa się Kinsey Wolański, ma 22 lata i jest modelem amerykańskim. Jest partnerem Vitaly’ego Zdorovetskiy’ego, eponimu strony erotycznej. Zdorovetskiy sam szturmował w 2015 roku topless czwarty mecz w finale NBA pomiędzy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors.

Jednak przesłanie w tym czasie było wyraźnie bardziej polityczne. Miał napisane „Trump sucks” na piersi. Rosjanin zarabia na YouTube.

Liverpool trener Jürgen Klopp miał tylko wstrząsnąć głową w lewo na wybiegu. Po kilku sekundach finał był już kontynuowany.

Karna bramka Mohameda Salaha już w drugiej minucie finału klasy premier objęła prowadzenie czerwonych 1-0.