Liga Europy

Rüdiger zaginął w pierwszej nogach na tle Frankfurtu

Europa League: Rüdiger missing in first leg against Frankfurt

Zawodnik narodowy Antonio Rüdiger z Chelsea FC przegapi pierwszy etap półfinału Ligi Europejskiej z Eintrachtem Frankfurtem (Do., godz. 21 na żywo na DAZN i w LIVETICKER) z powodu kontuzji. „Antonio prawdopodobnie zabraknie w pierwszym etapie Ligi Europejskiej”, powiedział trener Maurizio Sarri po remisie z Manchester United w niedzielę (1-1) w Premier League w niedzielę.

Centralny obrońca powrócił do drużyny United po dwutygodniowej przerwie, ale w drugiej połowie musiał zostać ponownie zastąpiony problemami z kolanem.

Jednak atakujący Willian, który również został ranny, gdy został zastąpiony przez United, mógł być użyty według Sarriego. „Willian jest obecnie wątpliwy. To tylko jeden strzał, więc możemy spróbować go wyregulować” – wyjaśnił Włoch.

Chelsea FC zajmuje obecnie czwarte miejsce w Premier League. Gdyby jednak drużyna Maurizio Sarriego nie znalazła się w pierwszej czwórce, musiałaby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, wygrywając Ligę Europejską.