Connect with us

Liga Europy

Kiedy odbędą się półfinały między Frankfurtem a Chelsea?

Europa League: When will the semi-finals between Frankfurt and Chelsea take place?

Eintracht Frankfurt awansował do półfinału Ligi Europejskiej. Na Hesję czeka nikt inny jak FC Chelsea. W SOCCERSCORE można dowiedzieć się, kiedy odbywa się mecz i gdzie będzie on transmitowany na żywo w telewizji.

Jeszcze więcej futbolu, w tym mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej, Premier League, Serie A czy La Ligi, można oglądać na żywo w DAZN. Z pierwszym miesiącem za darmo otrzymasz swoje sportowe atrakcje bezpośrednio w domu.

Eintracht Frankfurt i FC Chelsea zmierzą się w półfinale Ligi Europejskiej. Tutaj wszystko, co ważne w skrócie:

Dwa mecze półfinałowe pomiędzy Eintracht Frankfurt i FC Chelsea będą transmitowane wyłącznie za pośrednictwem serwisu DAZN Internet streaming.

Ponadto DAZN udostępnia wszystkie najważniejsze punkty gry w kompaktowym filmie wideo w 60 minut po zakończeniu gry. Nawet jeśli przegapisz wydarzenie na żywo, nie zostaniesz pozbawiony bramki.

SPOX oferuje różne żywe tickery dla różnych wydarzeń sportowych. Oprócz Bundesligi, Ligi Mistrzów, Golfa i Tenisa, w programie znajduje się również Liga Europejska. SPOX live ticker dla pierwszego etapu pomiędzy Eintracht Frankfurt i FC Chelsea jest dostępny tutaj.

Eintracht Frankfurt przemaszerował przez fazę grupową sezonu Ligi Europejskiej. SGE nie przegrał ani jednego meczu. Sześć zwycięstw, 18 punktów i różnica bramek +12: statystyka dominującego występu harmonii. W rundzie ostatnich 32 Doniecka czekał. Po remisie w pierwszym etapie w Donezk, wygrali 4-1 we Frankfurcie i dotarli do ostatnich 16 ligi europejskiej.

W rundzie 16 przeciwko Inter Mediolanowi, cała sprawa była trochę mniej beznadziejna. Po 0:0 w pierwszym etapie, Eintracht wygrał powrotny etap w Mediolanie 1-0.

Ćwierćfinały nie wyglądały dobrze dla Frankfurterów po ich porażce 4-2 w Lizbonie, ale zwycięstwo na własnym podwórku 2-0 doprowadziło Adlera do półfinału przed własną publiczność.

Chelsea FC zajęła również pierwsze miejsce w grupie ostatnich 32. Londyńczycy nie przegrali też meczu, tylko remis z Vidi pozwolił Bluesowi zagrać. W sumie daje to 16 punktów i współczynnik bramki +9.

W rundzie ostatnich 32 Malmö czekał. FC Chelsea wygrała 2-1 w pierwszym etapie w Malmö, zanim wygrała 3-0 u siebie. Londyńczycy rozegrali 16. rundę z Dynamem Kijów bardzo wyraźnie. Zwycięstwo 3-0 u siebie i 5-0 w Kijowie – Dynamo nie miało szans.

Ćwierćfinał przeciwko Slavii Praga, z drugiej strony, okazał się prawdziwym meczem nail-biting. W pierwszym etapie w Pradze londyńczycy wygrali 1-0, a w drugim etapie prowadzili 4-1 w połowie meczu, ale przed 60. minutą praska strona miała 3-4. Chelsea FC z czasem uratowała prowadzenie i jest teraz w półfinale z Eintrachtem.