Bundesliga

Gorzka porażka! Dziesięciu Leverkusenów przegrywa w Pradze

Zawodnik federalnej ligi piłkarskiej Bayer Leverkusen poniósł porażkę pomimo walki w Lidze Europejskiej.

Werkself, który przegrał prawie 70 minut z Karimem Bellarabim (22.) po wczesnej czerwonej karcie, przegrał 0-1 (0-0) z czeską czempionką Slavią Pragą. Joker Peter Olayinka (80-ty) zszokował Bayera umieszczonym nagłówkiem w końcowej fazie.

„Oczywiście utrudniliśmy życie Czerwoną Kartą. Nie mieliśmy zbyt wielu szans. Ale cel był niepotrzebny. Szkoda, że nie wyszło 0: 0 lub 1: 1 – powiedział Bayer-Keeper Lukas Hrádecky, który w 65. minucie sparaliżował specjalnie stworzony faul metr w” Nitro „.

Tydzień po 6-2 zwycięstwie nad OGC Nice trener Bayer Peter Bosz był niedostępny dla wielu graczy w byłym kapitanie Larsie Benderze (problemy z szyją), przednim Patriku Schicku (pęknięcie włókna mięśniowego), Santiago Arias (złamanie kości strzałkowej), Paulinho (rehabilitacja po pęknięciu więzadła krzyżowego), kapitanie Charlesie Aránguizu (problemy ze ścięgnem Achillesa) i w krótkim okresie Exequiel Palacios.

” Palacios jest chory, ale nie martw się, nie ma korony – był testowany wczoraj i dzisiaj „- powiedział holenderski trener w środę.